Всеукраинская общественная организация
"Ассоциация больных хроническим миелолейкозом "Осанна"

UARU
Кто мы Программа «Право жить» Новости О ХМЛ О нас пишут Контакты
07.11.2014 | «Діагностика і лікування Ph-негативних та позитивних мієлопроліферативних захворювань» 2014

30-31 жовтня 2014 у Києві у готелі «Алфавіто» проходила науково-практична конференція з міжнародною участю «Діагностика і лікування Ph-негативних та позитивних мієлопроліферативних захворювань».

Другого дня під час третього засідання головували д.м.н. Ірина Сергіївна Дягіль та проф. Третяк Наталія Миколаївна. Перша ж і провела лекцію про минулі, теперішні досягнення та новітні перспективи в області хронічної мієлоїдної лейкемії.

Ірина Віталіївна Дмитренко, к.б.н., також провела лекцію з молекулярно-генетичних методів у діагностиці та моніторингу пацієнтів з хронічною мієлоїдною лейкемією на терапії ITK та механізми резистентності та мутаційний статус гену Bcr/Abl у хворих з хронічною мієлоїдною лейкемією при лікуванні ITK.

Перехрестенко Т.П., к.м.н., доповіла про PGP як прогностичний критерій оцінки ефективності лікування ІТК хворих на хронічну мієлоїдну лейкемію.

На четвертому засіданні головували проф. Видиборець С.В. та д.м.н. Масляк З.В. Остання, також розказала про особливості терапії ХМЛ в умовах клональної еволюції.

д.м.н. Дягіль І.С. доповіла про тактику лікування хронічної мієлоїдної лейкемії на етапі прогресії (фаза акселерації, бластної кризи) та Сучасні підходи до діагностики та лікування грибкових інфекцій у хворих гематологічного профілю.

Досвідом лікування хворих на ХМЛ в Івано-Франківській області поділилася д.м.н. Глушко Н.Л.

І нарешті к.м.н. Мартіна Зоя Володимирівна продемонструвала клінічні випадки сумістно з Шолойко В.В.

Тема на форумі

 

« к полному списку
Кто мы Программа «Право жить» Новости О ХМЛ О нас пишут Контакты