Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Міжнародний Медичний Форум 
Автор Сообщение
Site Admin
Аватар пользователя

Зарегистрирован: Пн ноя 09, 2009 5:14 am
Сообщений: 100
Откуда: Киев
До вашої уваги анонс Міжнародного Медичного Форума.

Изображение

25 - 27 вересня 2012 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна, 2-Б
відбудеться масштабна подія для галузі охорони здоров'я України –
III МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ. Інновації в медицині - здоров'я нації!

Міжнародний медичний форум - комплексний захід інноваційної спрямованості, який об'єднує потужну науково-практичну програму, виставки та спеціалізовані експозиції. Організатори Форуму - Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Національна академія наук України, Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів України, компанія LMT в співорганізаторстві з медичними асоціаціями та громадськими об’єднаннями, Вищими навчальними медичними закладами України.
Цього року вся науково-практична програма базується на МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ КОНГРЕСІ «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я Україна», який внесений до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які відбудуться у 2012 році (№. 10, стор. 12). У рамках Конгресу, відбудеться понад 40 науково-практичних заходів для фахівців сфери охорони здоров'я, лікарів різної спеціалізації, у яких передбачена видача сертифікатів.

У рамках Форуму також відбудуться:
MEDZoom – ШКОЛИ та майстер-класи, презентації сучасної медичної техніки в практиці, з можливістю тестування обладнання, отримання кваліфікованих консультацій від професіоналів
MEDComplEX - Міжнародна виставка охорони здоров'я
PHARMEX - Міжнародна спеціалізована виставка фармацевтичної продукції
PARAPHARMEX - Міжнародна спеціалізована виставка товарів для здоров'я

Запрошуємо прийняти участь в III МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ФОРУМІ!
Додаткова інформація та реєстрація:
Оргкомітет Форуму
Тел.: +380 (44) 526-90-25, 361-07-21
E-mail: marketing[at]lmt.kiev.ua, medcongress[at]ukr.net
www.lmt.kiev.ua


Последний раз редактировалось GoodHope Ср дек 18, 2013 12:56 am, всего редактировалось 1 раз.



Пт июн 08, 2012 3:21 pm
Профиль
Site Admin
Аватар пользователя

Зарегистрирован: Пн ноя 09, 2009 5:14 am
Сообщений: 100
Откуда: Киев
До вашої уваги анонс Міжнародного Медичного Форума.

Изображение

15 – 17 квітня 2014 року у м. Києві (ВЦ «КиївЕкспоПлаза») відбудеться V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – масштабний комплексний захід інноваційного напрямку галузі охорони здоров'я України, який об'єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров'я.

Організатори Форуму – Національна академія медичних наук України, Національна академія наук України, Компанія LMT. За підтримки Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів і при сприянні медичних асоціацій, громадських об'єднань, вищих навчальних медичних закладів України, соціальних фондів.

Форум об'єднує:

ІІІ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС

«Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України»

Тематичні напрямки Конгресу:

Організація і управління охороною здоров'я; лабораторна медицина; медична радіологія; терапія: алергологія, анестезіологія, гастроентерологія, геріатрія, дерматовенерологія, дієтологія, ендокринологія, ендоскопія, імунологія, інфекційні хвороби, кардіологія, неврологія, нефрологія, урологія, офтальмологія, пульмонологія, функціональна діагностика; фізіотерапія і реабілітація; сімейна медицина; медицина невідкладних станів; хірургія та нейрохірургія; онкологія; ортопедія і травматологія; гематологія та трансфузіологія; педіатрія, акушерство та гінекологія; організація і управління фармацією, клінічна фармація; епідеміологія, мікробіологія, вірусологія, бактеріологія; естетична медицина: дерматологія, дерматокосметологія, пластична хірургія; стоматологія.

MEDZoom – зона майстер-класів та презентацій

Сучасна медична техніка в практиці, унікальна можливість тестування обладнання, отримання кваліфікованих консультацій від професіоналів: Українська лабораторна школа; Школа ультразвукової та функціональної діагностики; Школа екстреної медичної допомоги; Міжнародна школа з реабілітаційної терапії; Українська школа медсестринства.

InnovationZone – відкриті презентації інноваційних розробок галузі охорони здоров'я

MEDICAEXPO – Міжнародна виставка охорони здоров'я

PHARMAEXPO – Міжнародна фармацевтична виставка

Лікарські препарати, парафармацевтична продукція, товари медичного призначення, лікувальна косметика, комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

Запрошуємо 15-17 квітня 2014 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-б) взяти участь у V ЮВІЛЕЙНОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ФОРУМІ «Інновації в медицині - здоров'я нації»

З питань участі у виставках:
Тел.: +380 (44) 526-93-09, 526-92-97
E-mail: med@lmt.kiev.ua

З питань участі у Конгресі,
MEDZoom, InnovationZone:
Тел.: +380 (44) 526-92-89, 361-07-21
E-mail: marketing@lmt.kiev.ua

www.medforum.in.ua


Ср дек 18, 2013 12:33 am
Профиль
Site Admin
Аватар пользователя

Зарегистрирован: Пн ноя 09, 2009 5:14 am
Сообщений: 100
Откуда: Киев
До Вашої уваги лист про перенос дати події

Изображение

Уважаемые Господа!
Оргкомитет Международного Медицинского Форума, Международного медицинского конгресса, Международной выставки медицинского туризма, Spa&Wellness - Healthcare Travel Expo ИНФОРМИРУЕТ О ПЕРЕНОСЕ СРОКОВ ПРОВЕДЕНИЯ ФОРУМА, КОНГРЕССА И ВЫСТАВКИ
на 14-16 ОКТЯБРЯ 2014 ГОДА.
Место проведения остается прежним – ВЦ «КиевЭкспоПлаза» (г. Киев, ул. Салютная, 2-Б)
Это решение связано с политической и социально-экономической обстановкой в Украине, с просьбой со стороны Партнеров, Соорганизаторов, Международных Коллективных Организаторов, Компаний-участниц, Профессиональных Медицинских Объединений, Специалистов, Врачей и Представителей Медицинского Сообщества из регионов Украины о проведении мероприятий в более стабильное время.
В нынешней ситуации Оргкомитет не может гарантировать качественный и количественный приезд целевой аудитории и эффективность участия, как для Бизнеса, так и для профессиональных посетителей и считает наиболее оптимальным решением – перенос дат проведения мероприятий.
Со стороны Оргкомитета будут приложены все усилия для наиболее качественного проведения мероприятий с максимальным удовлетворением ожидаемых результатов, поставленных целей и задач, как участников, так и посетителей.
ДО ВСТРЕЧИ 14-16 ОКТЯБРЯ 2014 ГОДА!
С уважением,
Оргкомитет
www.medforum.in.ua
www.htexpo.com.ua
www.lmt.kiev.ua
Горячие линии: (044) 526 93 09; (044) 526 92 89


Чт апр 10, 2014 12:58 am
Профиль
Site Admin
Аватар пользователя

Зарегистрирован: Пн ноя 09, 2009 5:14 am
Сообщений: 100
Откуда: Киев
До вашої уваги анонс Міжнародного Медичного Форума.
Изображение
14 – 16 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ у м. Києві (ВЦ «КиївЕкспоПлаза») відбудеться V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – масштабний комплексний захід інноваційного напрямку галузі охорони здоров'я України, який об'єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров'я.
Організатори Форуму – Національна академія медичних наук України, Національна академія наук України, Компанія LMT. За підтримки Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства охорони здоров’я АР Крим, Державної служби України з лікарських засобів, Державної санітарно-епідеміологічної служби України і при сприянні медичних асоціацій, громадських об'єднань, вищих навчальних медичних закладів України, соціальних фондів.

Форум об'єднує:
ІІІ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС
«Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України»,
який внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, що проводять в 2014 році», затверджено НАМН і МОЗ України.

Тематичні напрями Конгресу:
- Організація та управління охороною здоров'я
- Лабораторна медицина
- Медична радіологія
- Терапія: алергологія, анестезіологія, гастроентерологія, геріатрія, дерматовенерологія, дієтологія, ендокринологія, ендоскопія, імунологія, інфекційні хвороби, кардіологія, неврологія, нефрологія, урологія, офтальмологія, пульмонологія, функціональна діагностика
- Фізіотерапія та реабілітація
- Сімейна медицина
- Медицина невідкладних станів
- Хірургія та нейрохірургія
- Онкологія
- Ортопедія та травматологія
- Гематологія та трансфузіологія
- Педіатрія, акушерство та гінекологія
- Організація та управління фармацією, клінічна фармація
- Епідеміологія, мікробіологія, вірусологія, бактеріологія
- Естетична медицина: дерматологія, дерматокосметологія, пластична хірургія
- Стоматологія

MEDZoom – зона майстер-класів та презентацій
Сучасна медична техніка в практиці, унікальна можливість тестування обладнання, отримання кваліфікованих консультацій від професіоналів
• УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРНА ШКОЛА
• ШКОЛА УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ
• ШКОЛА ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
• МІЖНАРОДНА ШКОЛА З РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ ТЕРАПІЇ
• ШКОЛА ЕНДОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ
• УКРАЇНСЬКА ШКОЛА МЕДСЕСТРИНСТВА

InnovationZone – відкриті презентації інноваційних розробок галузі охорони здоров'я

MEDICAEXPO – Міжнародна виставка охорони здоров'я
MEDRadiology - конвенціональна рентгенодіагностика, рентгенівська комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ультразвукова діагностика, ядерна медицина, променева терапія, радіаційна безпека
MEDLab - комплексне забезпечення медичних лабораторій
MEDTech - медична техніка та обладнання для амбулаторного та стаціонарного лікування
MEDSolutions - комплексні рішення для закладів охорони здоров'я: проектування, інжиніринг, автоматизація, телекомунікаційні та інформаційні технології в медицині
MEDRehab & Physio - обладнання і технології для фізіотерапії та медичної реабілітації
MEDСleanTech - чисті приміщення, клінінг, спецодяг та засоби індивідуального захисту
MEDInnovation - інноваційні розробки та перспективні проекти науково-дослідних установ медичного профілю і медичних ВУЗів
MEDDent - обладнання, матеріали і технології у галузі стоматології
MEDEsthetics - професійне обладнання, матеріали і сучасні технології для естетичної медицини. Напрямок anti – aging

PHARMAEXPO – Міжнародна фармацевтична виставка
Лікарські препарати, парафармацевтична продукція, товари медичного призначення, лікувальна косметика, комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

Цифри і факти ІV МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ - 2013
380 компаній
18 країн
14116 зареєстрованих фахівців з усіх регіонів України та зарубіжних відвідувачів
62 науково-практичних заходи для лікарів різних спеціалізацій
500 доповідачів-експертів галузі охорони здоров'я України і зарубіжних спікерів


Запрошуємо 14-16 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б)
взяти участь у
V ЮВІЛЕЙНОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ФОРУМІ
«Інновації в медицині - здоров'я нації»

Додаткова інформація

З питань участі у виставках:
Тел.: +380 (44) 526-93-09, 526-92-97
E-mail: med@lmt.kiev.ua З питань участі у Конгресі,
MEDZoom, InnovationZone:
Тел.: +380 (44) 526-92-89, 361-07-21
E-mail: marketing@lmt.kiev.ua

www.medforum.in.ua


Чт апр 10, 2014 1:27 am
Профиль
Site Admin
Аватар пользователя

Зарегистрирован: Пн ноя 09, 2009 5:14 am
Сообщений: 100
Откуда: Киев
До вашої уваги анонс Міжнародного Медичного Форума.

Изображение

VI Международный Медицинский Форум «Инновации в медицине – здоровье нации»
15-17 апреля 2015 года в ВЦ «КиевЭкспоПлаза» состоится VI Международный Медицинский Форум «Инновации в медицине – здоровье нации» – масштабное комплексное мероприятие инновационной направленности отрасли здравоохранения, которое объединяет мощную научно-практическую программу, школы, крупнейшие в Украине специализированные выставки – Международную выставку здравоохранения MEDICAEXPO и Международную фармацевтическую выставку PHARMAEXPO и создает международную платформу для обмена опытом и повышения квалификации специалистов здравоохранения. По организации, количеству и географии экспонентов, масштабности экспозиционной части, насыщенности научно-практической и деловой программы, активности посещения, Форум по праву считается самым значимым событием в сфере здравоохранения Украины.
Форум проходит при поддержке Президента Украины и под патронатом Комитета Верховной Рады Украины по вопросам здравоохранения. Организаторы – Национальная академия медицинских наук Украины, Компания LMT. Официальная поддержка – Кабинета министров Украины, Министерства здравоохранения Украины, Государственной службы Украины по лекарственным средствам, Киевской городской государственной администрации.
На единой высокопрофессиональной платформе Форума состоятся крупнейшие в Украине специализированные выставки:
Международная выставка здравоохранения MEDICAEXPO – полный спектр оборудования, техники, инструментария, изделий медицинского назначения отечественного и зарубежного производства.

Международная фармацевтическая выставка PHARMAEXPO – лекарственные препараты, парафармацевтическая продукция, товары медицинского назначения, лечебная косметика, комплексное оснащение аптек, услуги для фармацевтического рынка.

Формат выставок предусматривает проведение деловых программ – BusinessPoint и BuyersProgram – запланированные бизнес-встречи, в рамках которых участники Форума обсуждают будущие совместные проекты, заключают договоры о закупке, поставке оборудования и других товаров.
Три динамичных дня обучения и повышения квалификации включают в себя:
IV МЕЖДУНАРОДНЫЙ МЕДИЦИНСКИЙ КОНГРЕСС
«Внедрение современных достижений медицинской науки в практику здравоохранения Украины», который ежегодно вносится в «Реестр съездов, конгрессов, симпозиумов и научно-практических конференций», утвержденный МЗ и НАМН Украины.
Конгресс – международная междисциплинарная платформа для повышения квалификации, обучения, обмена опытом и конструктивного диалога ученых, практикующих врачей и экспертов различных сфер медицины. Конгресс открывает перед участниками возможность участвовать в многочисленных научно-практических мероприятиях – симпозиумах, конференциях, круглых столах, семинарах, мастер-классах. Соорганизаторами мероприятий выступают государственные учреждения НАМН Украины, профильные учреждения МОЗ Украины, украинские и зарубежные медицинские и фармацевтические организации, высшие медицинские учебные заведения и заведения последипломного образования.
Участники научно-практических мероприятий Конгресса получат СЕРТИФИКАТЫ о повышении квалификации.
Тематики Конгресса: организация и управление здравоохранением, лабораторная медицина, медицинская радиология, онкология, терапия, физиотерапия и реабилитация, хирургия, медицина неотложных состояний, педиатрия, акушерство и гинекология, инфекционные болезни и эпидемиология, сестринское дело, организация и управление фармацией, NEW!HEALTH BEAUTY.
Параллельно с Международным Медицинским Форумом состоится IV Международная выставка медицинского туризма, SPA&Wellness – HealthcareTravelExpo, ориентирована на практику предоставления высококачественных медицинских услуг на территории Украины и за ее пределами. В рамках выставки будут представлены национальные экспозиции, ведущие клиники, медицинские и реабилитационные центры, санаторно-курортные учреждения, SPA&Wellness курорты Австрии, Израиля, Испании, Литвы, Малайзии, Словакии, Словении, Украины, Финляндии, Таиланда, Польши, Турции, Венгрии и др.
Благодаря интегрированному подходу, сочетания научно-практической и деловой программ, экспозиционных и презентационных площадок, на Форуме создается единое пространство для взаимодействия науки, практики, техники и бизнеса.
Международный Медицинский Форум – это Ваш шаг навстречу новым идеям и направлениям для расширения знаний, развития практических навыков, обмена опытом, повышения квалификации и новым возможностям.
Вход на Форум – свободный, при условии предварительной регистрации.
Ждем Вас 15-17 апреля 2015 года в ВЦ «КиевЭкспоПлаза» на
VI Международном Медицинском Форуме «Инновации в медицине – здоровье нации»
(Украина, г. Киев, ул. Салютная, 2-Б, метро «Нивки»)


Чт янв 08, 2015 3:40 pm
Профиль

Зарегистрирован: Ср янв 09, 2013 11:14 am
Сообщений: 14
Откуда: г.Киев
Кто знает, будет ли в этом году международный форум по ХМЛ и когда?


Ср май 06, 2015 12:39 pm
Профиль
Аватар пользователя

Зарегистрирован: Ср июн 23, 2010 1:02 pm
Сообщений: 323
Откуда: Днепропетровск
AndreyS писал(а):
Кто знает, будет ли в этом году международный форум по ХМЛ и когда?

Какой именно форум Вы имеете в виду?
В этом году проходила уже ежегодная конференция CML Horizons 2015 в Барселоне. http://www.cmladvocates.net/cmlhorizons
Писаренко В.Н. принимал участие в ней.


Ср май 06, 2015 4:06 pm
Профиль

Зарегистрирован: Ср янв 09, 2013 11:14 am
Сообщений: 14
Откуда: г.Киев
Так может чего интересного было?


Ср май 06, 2015 4:59 pm
Профиль
Site Admin
Аватар пользователя

Зарегистрирован: Пн ноя 09, 2009 5:14 am
Сообщений: 100
Откуда: Киев
До вашої уваги анонс Міжнародного Медичного Форума.

Изображение

19-21 квітня 2016 року – важливі дати у розкладі успішного фахівця охорони здоров'я, адже саме в ці дні у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться VII Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров'я нації» – головна подія галузі, міжнародна професійна платформа для обміну досвідом та підвищення кваліфікації, яка об'єднує потужну науково-практичну програму і найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень ринку охорони здоров'я.
Високий статус події щорічно підтверджують повні зали професійних відвідувачів, постійно зростаюча аудиторія провідних вітчизняних та іноземних доповідачів, кількість і географія експонентів, масштабна експозиція, організаторський склад і офіційна підтримка.
За час роботи Форуму, подію відвідали 62 000 фахівців охорони здоров'я з України, країн СНД і далекого зарубіжжя, відбулося 350 науково практичних заходів, доповідачами виступили понад 2500 експертів галузі охорони здоров'я.
Організатори Форуму – Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Компанія LMT.
Захід відбудеться за підтримки Президента України і під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.
Офіційна підтримка – Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України, Державної служби України з лікарських засобів, Київської міської державної адміністрації.
За сприяння – медичних асоціацій, громадських об'єднань, вищих навчальних медичних закладів, соціальних фондів України та зарубіжжя.
Вхід на Форум/Конгрес – вільний, за умови попередньої реєстрації.
Візьміть максимум, відвідавши
VII Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров'я нації»
V Ювілейний Міжнародний Медичний Конгрес
19-21 квітня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза»
(Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки»)

Детальніше на сайті http://osanna.com.ua/ua/news/145.html


Ср дек 16, 2015 4:21 pm
Профиль
Site Admin
Аватар пользователя

Зарегистрирован: Пн ноя 09, 2009 5:14 am
Сообщений: 100
Откуда: Киев
Изображение

XІ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ – ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ»

19-21 травня 2020 року відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України – XІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації».

Відтепер зустрічаємося у виставковому центрі ACCOInternational
Київ, проспект Перемоги 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна

Форум – визнаний діловий майданчик, який щороку є місцем зустрічі керівників закладів охорони здоров`я всіх форм власності, директорів та їх заступників, вчених і лікарів різних спеціальностей, розробників нових технологій і IT-програм, виробників й постачальників обладнання, інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції для медичних закладів.

Насичена наукова програма та спеціалізовані виставки Форуму – це можливість обмінятись досвідом та підвищити кваліфікацію; почути про новинки та побачити їх на власні очі, протестувати та ознайомитися з особливостями їх практичного застосування у роботі.

За 10 років Форум відвідало більше 100 000 фахівців із усіх куточків України та зарубіжних країн. Відбулося понад 700 конференцій, симпозіумів, семінарів, майстер-класів. Власним досвідом і цінними порадами з учасниками поділилися більше 5000 авторитетних спікерів.

Детальніше читайте на сайті


Пт ноя 22, 2019 4:52 pm
Профиль
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Ответить на тему   [ Сообщений: 10 ] 

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 31


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software ColorizeIt.
Русская поддержка phpBB